Trzy runy stworzenia

W odpowiedzi na Twoją prośbę wyrocznia dała następujące Runy:

Nilfheim Midgard Muspellheim
Runa oddziaływań stałych, stabilnych długookresowo Runa efektów wzajemnego złożenia run Nilfheimu i Muspellheimu Runa oddziaływań dynamicznych, mocno zmiennych w czasie

Jera

Runa czasu i zmiany, Bez wzgledu na to czy dzierżyłeś młot swego losu w ręce, czy unosiłeś się biernie na jego falach, teraz powinieneś przygotować się na efekty. Jednocześnie ostrzega iż wszelkie plony mają swój czas właściwy i nie w naszej mocy jest je przyspieszyć bądź opóźnić.

Naudhiz

Człowiek zmoknięty po burzy musi na nowo zmierzyć się ze światem, lub pozostać mokrym. Runa Naudhiz symbolizuje dwie gałązki służące do rozpalania ognia, ale to czy ogień zostanie rozpalony a los wzięty we własne ręce, czy też pozwolimy aby wydarzenia toczyły się własnym rytmem, zależy od nas. Jeśli przyjmiemy analogię silnej rzeki, to Naudhiz jest jej prądem, możemy albo pozwolić mu się nieść, albo omijać mielizny i kłody na jakie chce nas rzucić.

Algiz

Oceń i przeanalizuj właściwie sytuację tu i teraz. Potem wybierz drogę Runa Algiz czasem jest zwana też runą oświecenia. Jej symbol przypomina człowieka z uniesionymi rękoma ku górze. To prośba o pomoc od sił wyższych ale i zastanowienie się nad ich wpływem.Powrót do wyboru run.