Trzy runy stworzenia

W odpowiedzi na Twoją prośbę wyrocznia dała następujące Runy:

Nilfheim Midgard Muspellheim
Runa oddziaływań stałych, stabilnych długookresowo Runa efektów wzajemnego złożenia run Nilfheimu i Muspellheimu Runa oddziaływań dynamicznych, mocno zmiennych w czasie

Wunjo

Wunjo jest Runą radości, ale radości dzielonej z innymi. Warto pamiętać iż aby radość mogła zaistnieć trzeba czasem na to ciężko zapracować, gdyż nic nie dzieje się samo. Możemy jednak liczyć na przyjaciół i ludzi z którymi dzielimy i tę radość i tę pracę, jeśli ich nie mamy, warto ich poszukać.

Eihwaz

Jeśli wahasz się nad wyborem drogi, usiadź i uspokój myśli, zaufaj swemu wnetrzu, iż wybierze dobrze. Runa Eihwaz jest bramą do innych światów, między innymi do świata marzeń sennych a cóż innego jak nie sny właśnie udzielają nam rad i ostrzeżeń.

Sowelu

Oceń właściwie zasoby swojej energii, jeśli masz jej dużo, pozwól jej swobodnie płynąć i działać w Twoim imieniu, jeśli masz niedobór, dozuj ją oszczędnie i nie szalej... biegu nie wygrywa ten kto szybciej wystartował, lecz ten kto pierwszy jest na mecie aby jednak do niej dotrzeć nie można paść na bieżni.Powrót do wyboru run.