Trzy runy stworzenia

W odpowiedzi na Twoją prośbę wyrocznia dała następujące Runy:

Nilfheim Midgard Muspellheim
Runa oddziaływań stałych, stabilnych długookresowo Runa efektów wzajemnego złożenia run Nilfheimu i Muspellheimu Runa oddziaływań dynamicznych, mocno zmiennych w czasie

Raido

Gdy masz już ustalony cel i rytm w jakim podążasz do niego, nie ma potrzeby go zmieniać, jeśli dopiero go szukasz przemyśl najwłaściwsza ścieżkę do osiągnicia celu. Runa Raido w obojętnym układzie oznacza drogę ale w sensie rytmu i sposobu podążania nią. Czasem odnosi się do podróży fizycznej, czasem to konieczność zmian rytmu życia, czasem zmiany postrzegania świata. Raido jest znakiem jeźdźca ale i znakiem koła... bo czyż wszystkie drogi nie prowadzą do domu, jeśli zachowamy odpowiednią równowagę?

Jera

Runa czasu i zmiany, Bez wzgledu na to czy dzierżyłeś młot swego losu w ręce, czy unosiłeś się biernie na jego falach, teraz powinieneś przygotować się na efekty. Jednocześnie ostrzega iż wszelkie plony mają swój czas właściwy i nie w naszej mocy jest je przyspieszyć bądź opóźnić.

Kenaz

Nim wydasz wyrok na siebie lub innych spójrz jak widzą cię inni. Runa Kenaz jest pochodnią wiedzy ale i odbitym światłem słońca od tarczy księżyca. Warto nim sie obarczy świat winą za wrogie działania przeciw nam, przejrzeć się w lustrze aby zobaczyć czy to nie nasze słabości wpędzają nas w ślepy zaułek. Czasem Kenaz oznacza też ciekawość i chęć zdobycia wiedzy, bez względu na konsekwencje - dobrym porównaniem jest tu dziecko badające nieznany mu świat.Powrót do wyboru run.