Trzy runy stworzenia

W odpowiedzi na Twoją prośbę wyrocznia dała następujące Runy:

Nilfheim Midgard Muspellheim
Runa oddziaływań stałych, stabilnych długookresowo Runa efektów wzajemnego złożenia run Nilfheimu i Muspellheimu Runa oddziaływań dynamicznych, mocno zmiennych w czasie

Algiz

Oceń i przeanalizuj właściwie sytuację tu i teraz. Potem wybierz drogę Runa Algiz czasem jest zwana też runą oświecenia. Jej symbol przypomina człowieka z uniesionymi rękoma ku górze. To prośba o pomoc od sił wyższych ale i zastanowienie się nad ich wpływem.

Laguz

Odblokuj to co masz zablokowane, pokonaj przeszkody, które sam stawiasz na swojej drodze i pozwól swobodnie płynąć swojej energii i się jej rozwijać - oto rada Runy Laguz. Przeszkody i zatory, które sami sobie bowiem stawiamy, często prowadzą do niepotrzebnych zawirowań na różnych płaszczyznach i opóźnienia naszego własnego rozwoju.

Uruz

Po okresie oczekiwania przyszedł czas zbiorów - to niesie ze soba Runa Uruz, ale nie oczekuj cudów i nie czekaj zbyt dlugo - plon będzie taki jakie ziarno zasiałeś i w jakiej ziemi, jeśli przegapisz moment zbiorów, zmarnieją, lub zbierze je kto inny.Powrót do wyboru run.